Smartney – logowanie, oferta, kontakt

Smartney

Od 2000 do 60 000 złotych w ciągu 6-96 miesięcy. Wygląda to na ofertę pożyczki na raty Smartney. Prosty wniosek jest całkowicie dostępny w Internecie. Twoim głównym atutem firmy pożyczkowej Smartney jest szybki proces i brak formalności. Jeśli chcesz otrzymać kredyt w Smartney, musisz być w wieku od 23 do 70 lat. Do tego potrzebne są dowód osobisty, polskie obywatelstwo, aktualny numer telefonu i rachunek bankowy.

Pożyczki w wysokości od 2000 do 60 000 złotych mogą być uzyskane w ciągu 6 do 96 miesięcy, a wniosek można składać w całości online, a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Wiek wymagany do uzyskania pożyczki to między 23 a 70 lat.

>> Weź pożyczkę w Smartney <<

Przykład pożyczki Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” jest dostępna od 09.10.2019 r. i można ją uzyskać za pośrednictwem www.smartney.pl, oferując pożyczkę w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł na okres od 66 do 96 miesięcy. Przykład dotyczący pożyczki „Nowoczesnej” zawiera następujące informacje: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,70%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 24 316,38 zł, kwota do zapłaty 45 981,08 zł, oprocentowanie zmienne wynosi 16,75%, całkowity koszt kredytu wynosi 21 664,70 zł (w tym prowizja 3 708,25 zł i odsetki 17 956,45 zł), 77 miesięcznych równych rat

Stan na 21 czerwca 2022 roku

Poniżej przedstawiono przykład kredytu konsumenckiego Smartney Sp. z o.o. udzielanego za pośrednictwem internetowych platform pożyczkowych. Kredyt ten obejmuje kwotę 9 262,07 zł (bez kredytowanych kosztów), kwotę do zapłaty 17 247,76 zł i rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO) wynoszącą 46,20%. Oprocentowanie zmienne wynosi 16,75% i całkowity koszt kredytu wynosi 7 985,69 zł (w tym prowizja 3 632,

Do uzyskania pożyczki w Smartney należy spełnić następujące wymagania:

 • Wiek od 23 do 70 lat,
 • obywatelstwo polskie i adres zamieszkania na terenie kraju,
 • urządzenie z dostępem do Internetu,
 • aktualny numer telefonu
 • prywatny rachunek bankowy
 • dokumenty niezbędne do uzyskania pożyczki na raty online

Aby uzyskać pożyczkę w Smartney, jedynym wymaganym dokumentem jest aktualny dowód osobisty.

Jakie rodzaje zatrudnienia są akceptowane przez Smartneya?

Smartney nie ujawnia, jakie rodzaje zatrudnienia akceptuje. W ramach procesu weryfikacji tożsamości badanie aktywności rachunku bankowego klienta służy do weryfikacji jego zdolności kredytowej. W oparciu o to Smartney przeprowadza ocenę wypłacalności klienta.

>> Weź pożyczkę w Smartney <<

Smartney – weryfikacja dłużników w bazach

Przed udzieleniem każdej pożyczki Smartney sprawdza historię kredytową klienta. To robi w bazach dłużników. Smartney przeprowadza ocenę następujących baz dłużników:

 • Krajowy Rejestr Długów, Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A., CRIF Sp. z o.o.,
 • Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Czy Smartney udziela pożyczek osobom z zadłużeniem?

Uzyskanie pożyczki ratalnej w Smartney nie stanowi przeszkody, jeśli masz inne zadłużenie, które jest regularnie spłacane. Jednak ocena zdolności kredytowej i historia kredytowa wnioskującego są negatywnie wpływane przez wszelkie zaległości w spłacie obecnych zobowiązań.

Czy można wziąć pożyczkę w Smartney z komornikiem?

W tej firmie nie otrzymamy pożyczek z komornikiem, ponieważ pożyczkodawcy uważają, że osoby te mają trudności finansowe. Niestety, Smartney ma ofertę podobną do banków, ale ma restrykcyjne warunki udzielania gotówki.

Jak wziąć pożyczkę na raty online w Smartney — krok po kroku instrukcja

 • Ustalenie kwoty rat
 • Aktualizacja danych w wniosku
 • Potwierdzenie danych za pomocą Internetu
 • Przyjęcie oferty, czekanie na przelew
 • Interaktywne suwaki na stronie Smartney pomagają wybrać interesującą kwotę pożyczki i ilość rat. Po kliknięciu przycisku „Złóż wniosek” strona przekierowuje do formularza, na którym należy prawidłowo wprowadzić wszystkie dane. W tym przypadku przyda się dowód.
 • Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, czy dane są poprawne. Smartney może śledzić prawidłowość danych i ruch na koncie, logując się do bankowości internetowej klienta na jego rachunek za pomocą specjalnego formularza. Z tego powodu Smartney sprawdza zdolność kredytową.
 • Ostatnim krokiem jest akceptacja umowy i oczekiwanie na przelew, który zostanie przesłany na konto Smartney.

>> Weź pożyczkę w Smartney <<

Identyfikacja klienta Smartney

Na pewnym etapie wniosku specjalny formularz jest używany do weryfikacji danych klienta; wymaga to zalogowania się na rachunek podany we wniosku w bankowości elektronicznej. Na tej podstawie specjalny system porównuje wprowadzone informacje z danymi konta i ocenia zdolność kredytową klienta.

Spłata pożyczki Smartney na raty

Harmonogram spłat jest wysyłany na adres email po zawarciu umowy i dostępny w strefie klienta. Tam są podane terminy i kwoty rat. Możesz dokonać wpłaty klikając przycisk „Spłać pożyczkę” w swoim profilu lub przelewając pieniądze na docelowy rachunek firmy Smartney. Numer rachunku jest widoczny zarówno w harmonogramie, jak i w profilu klienta na stronie internetowej.

Czy można spłacić pożyczkę ratalną w terminie?

Tak, Smartney zapewnia, że możesz wcześniej spłacić część lub cały dług. Koszt pożyczki jest odpowiednio zmniejszony, niezależnie od tego, czy wcześniej spłacona zostanie tylko część długu, czy cały dług.

Termin spłaty zostanie wydłużony

Smartney nie wierzy w wakacje kredytowe, ale jeśli klient widzi termin spłaty i wie, że może mu się nie udać regulować rat, powinien skontaktować się z infolinią, aby znaleźć rozwiązanie.

Brak spłaty: co się stanie, jeśli pożyczka nie zostanie spłacona w terminie?

W przypadku nieuregulowania płatności firma wysyła przypomnienie o zaległości oraz może nałożyć odsetki karne. Spółka może rozwiązać umowę i przekazać zadłużenie do firmy windykacyjnej, a nawet na drogę postępowania sądowego, jeśli spłata raty trwa zbyt długo.

Jak wygląda proces windykacji należności?

W przypadku braku spłaty należności przez długi czas, firma może przekazać dług firmie windykacyjnej, która zajmie się egzekucją należności.

Kolejna pożyczka Smartney Smartney nie może udzielić ci więcej niż jednej pożyczki ratalnej. Aby uzyskać kolejne zadłużenie, musisz spłacić całą obecną pożyczkę.

>> Weź pożyczkę w Smartney <<

Logowanie i rejestracja

W prawym górnym rogu strony pożyczkodawcy znajduje się przycisk „Strona Klienta”. Po kliknięciu strona przekierowuje do formularza logowania. Adres email lub numer klienta jest używany do logowania.

Problemy związane z logowaniem

Problem z zapomnianym hasłem należy do najczęstszych problemów z logowaniem. W formularzu logowania do strefy klienta należy wybrać opcję „Przypomnij hasło” i postępować zgodnie z instrukcjami.

Zmiana profilu klientów

Możliwe jest zmiana danych w profilu klienta, takich jak dane teleadresowe, numer telefonu lub rachunek bankowy. Aby uniknąć potencjalnych problemów podczas próby uzyskania kolejnej pożyczki, należy niezwłocznie zaktualizować te dane na stronie pożyczkodawcy, jeśli zachodzą prawdziwe zmiany.

Smartney – logowanie, oferta, kontakt
Przewiń na górę